Aktualności Aktualności

Ul jest cool konkurs!

Już za niecały miesiąc, 26 maja, zapraszamy na wielkie pszczele wydarzenie. Zanim jednak spotkamy się w Parku Starego Browaru zachęcamy klasy 1-6 do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu, Stary Browar oraz Miody Suszka serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na oryginalą i nietuzinkową formę zdobienia ula.

Celem konkursu jest rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej owadów zapylających, ich znaczenia we współczesnym świecie dla przyrody i dla człowieka. Efektem prac będzie przygotowanie zdobionego dowolną techniką ula dostarczonego przez Organizatorów.    

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 1-6 szkół podstawowych, uczęszczających do szkół na terenie powiatu poznańskiego oraz Miasta Poznania. O kontakt prosimy opiekunów klas.

Prezentacja prac oraz wręczenie nagród odbędzie się 26 maja, w Parku Starego Browaru, podczas "Pszczelej Niedzieli w Starym Browarze". Będzie czekać na Was wiele atrakcji, warsztatów, konkursów i pogadanek. Szczegóły wydarzenia opublikujemy już wkrótce.

Zgłoszenia przyjmuje:
Karolina Kapałka - Boratyńska ( zgłoszenia proszę kierować na adres: pszczelaniedziela@gmail.com).