Web Content Display Web Content Display

Ośrodek Wczasowy Leśna Przystań

Całoroczny Ośrodek Wczasowy Leśna Przystań położony jest w Rewalu bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie, z której dzięki klifowemu brzegowi podziwiać można morską panoramę.

Obiekt dysponuje 41 standardowymi pokojami (3 i 4 osobowymi) z pełnym węzłem sanitarnym oraz 4 tzw. segmentami rodzinnymi, składającymi się z 2 bądź 3 pokoi z własnym aneksem kuchennym i węzłem sanitarnym. Pokoje standardowe wyposażone są m.in. w telewizor, radio, lodówkę, bezprzewodowy czajnik (mini aneks kuchenny ze sztućcami i podstawową zastawą kuchenną), centralny odkurzacz, telefon oraz sejf (odpłatny). Segmenty rodzinne posiadają ponadto w pełni wyposażone kuchnie. We wszystkich pokojach i łazienkach istnieje funkcja całorocznego, indywidualnie sterowanego ogrzewania.

Użytkownikom pokoi standardowych stworzono możliwość przygotowywania ciepłych posiłków poprzez zorganizowanie w ośrodku 3 ogólnodostępnych, nowocześnie wyposażonych kuchni (9 stanowisk do gotowania).

Leśna Przystań dysponuje również atrakcyjną pod względem architektonicznym salą o wymiarach 15 m x 15 m, mieszczącą 120 osób. Sala wyposażona jest w infrastrukturę multimedialna oraz sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy. Nadaje się ona zarówno do przeprowadzania szkoleń i konferencji jak i spotkań o charakterze rozrywkowym.

Samochody oraz autobusy bezpiecznie parkować można na bezpłatnym, monitorowanym [niestrzeżonym], zamykanym parkingu.

Cechą wyróżniającą Ośrodek jest możliwość bezpłatnego korzystania z infrastruktury sportowej (m. in. kort tenisowy, boisko do koszykówki, tenis stołowy) oraz darmowo udostępnianego podstawowego sprzętu plażowego, tj. leżaków, parawanów oraz mat. Na terenie ośrodka istnieje ponadto bezpłatny dostęp do poczty elektronicznej.

Dzięki odpowiednio przygotowanemu i wydzielonemu miejscu wieczory spędzać można także w zaciszu ogniska.

Dla zorganizowanych grup istnieje możliwość rozszerzenia oferowanych usług o catering oraz hotelowy serwis pokojowy.

OW Leśna Przystań w sposób szczególny odwdzięcza się swoim stałym Gościom. Z myślą o Nich wdrożono w ośrodku program lojalnościowy "Leśna Przystań Twoją przystanią".

ZAPRASZAMY!