Asset Publisher Asset Publisher

XII PIKNIK HISTORYCZNY

W tym roku wracamy do starej formuły i Piknik Historyczny Nadleśnictwa Grodzisk odbędzie się w ostatnią niedzielę września, już po raz XII.

Zapraszamy wszystkich do Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego w Porażynie (Pałac Porażyn) na 25.09.2022 r. Będą pokazy i koncerty, które zaspokoją gusta różnych grup wiekowych naszych gości. Będzie też po staremu myśliwska oferta kulinarna restauracji „U myśliwych” z Poznania. Będzie stoisko edukacyjne nadleśnictwa z licznymi konkursami i możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród, a dla spragnionych ruchu w lesie zorganizowane zostały: RODZINNY KONKURS ŁUCZNICZY, który poprowadzą instruktorzy z LKS KORONA BUKOWIEC, oraz BIEG DYSKOBOLA na który można się zgłaszać poprzez: info@naszadyskobolia.pl

Do niewątpliwych atrakcji będą należały koncerty Grodziskiej Orkiestry Dętej, wokalistów ze Studium Piosenkarskiego CK RONDO oraz ZSM PALATIUM i zespołu SOUNDS GOOD. Będzie też wyczerpująca wystawa edukacyjna „CO TO JEST CHRÓST?” Nie zabraknie też historii w wykonaniu Grupy Rekonstrukcji Historycznej GRATZ.

Wszystkie te wydarzenia mają przypomnieć o 100-leciu KS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp., oraz o wkładzie gen. Kazimierza Sosnkowskiego i Porażyńskich Lasów w powstanie trybuny na Grodziskim stadionie.

Zapraszamy Wszystkich do Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego w Porażynie!

Darz Bór!

 

 

 

 

Tekst: T. Kałek