Asset Publisher Asset Publisher

XI PLENER W CZESZEWIE

Wielkopolski Rezerwat Przyrody już po raz jedenasty stanie się planem do twórczych zmagań grupy artystów. Tegoroczny plener w Czeszewie odbędzie się pod hasłem: „Echo lasu”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu Pana dr. inż. Andrzeja Koniecznego.

Plener organizowany jest już ponad dekadę i skupia środowisko artystyczne z terenu Polski. Wydarzenie niezmiennie opracowują: Julia Kaczmarczyk-Piotrowska oraz Marek Dobroczyński.

Spotkania trwają nieprzerwanie od 2012 roku a ich celem jest popularyzacja form spędzania wolnego czasu na łonie natury oraz edukacja artystyczna i przyrodniczo – leśna.

W dniach od 21  do 24 sierpnia 2023 roku planowane jest kilkudniowe wydarzenie artystyczne  w Ośrodku Edukacji Leśnej w Czeszewie, w ramach V Festiwalu Bliżej Natury.

 

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu, proszone są o kontakt. Przewidywana ilość uczestników – 15 osób (zgłoszenia przyjmuje kurator do 10 lipca 2023 liczy się kolejność zgłoszeń, potwierdzona mailem na adres (prosimy w temacie wiadomości zapisać: Plener 2023 oraz zaznaczyć - opcja kajaki dla chętnych).