Asset Publisher Asset Publisher

Rajd w poszukiwaniu rannika zimowego

Jeżeli poszukujecie zastrzyku energii na zbliżające się przedwiosenne tygodnie zapraszamy Was do wzięcia udziału w RAJDZIE RANNIKA ZIMOWEGO.

Spotykamy się w sobotę 23.02.2019 r. o godz. 9.00 na parkingu „Łysego Młyna” i wyruszymy do zabytkowego parku w Radojewie. Runo leśne pod okapem jeszcze bezlistnych dębów i lip, przybiera tam żółtą barwę na skutek masowego zakwitu ranników zimowych. Jeżeli przyjrzycie się z bliska tej miododajnej roślinie zauważycie w kwiecie miodniki, czyli organy wydzielające nektar przywabiający pierwsze owady.

Poznaj rannika zimowego!

Często nie zdajemy sobie sprawy z potęgi otaczających nas barw. Żółty to kolor pełen radości, idealny na smutek i depresję. Inspiruje i dodaje pewności siebie. Rozjaśnia myślenie i poprawia pamięć. Wskazany dla ludzi poszukujących zastrzyku energii.

Gdy już nasycimy się potęgą barw zwiastunów przedwiośnia oraz poznamy unikatową historię kompleksu zabytkowego pałacu i parku rodziny von Treskov zapraszamy na zwiedzanie „Łysego Młyna” i poszukiwanie wiosny w okolicy stawu młyńskiego.

Do zobaczenia na Rajdzie !

Zgłoszenia pod numerem: 791 222 764