Asset Publisher Asset Publisher

Konkurs fotograficzny "Fauna i flora powiatu gostyńskiego"

Nadleśnictwo Piaski zaprasza wszystkich pasjonatów przyrody do udziału w konkursie fotograficznym pt: "Fauna i flora powiatu gostyńskiego". Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Celem konkursu jest poznawanie lokalnej fauny i flory. Jest on skierowany dla wszystkich miłośników i obserwatorów przyrody.

Zachęcamy do tego, by piękno, które nas otacza zachować na zdjęciu i podzielić się nim z innymi.
A jak to zrobić?
To proste! Wystarczy, że podczas kolejnego spaceru po lesie zabierzesz ze sobą aparat fotograficzny i zrobisz zdjęcie tego, co najbardziej Ci się spodoba. 

Przyroda powiatu gostyńskiego jest niezwykła! Piękne lasy, w których poza pospolitymi gatunkami drzew i roślin znajdziecie również te rzadko spotykane w skali całego kraju, wspaniałe krajobrazy, rezerwaty przyrody i licznie występujące pomniki przyrody!


Kto może wziąć udział w konkursie? 
Wszyscy, bez względu na wiek. Prace będą oceniane w 3 kategoriach: 
- Dzieci i młodzież do 15 lat 
- Młodzież w wieku 15 – 18 lat 
- Dorośli powyżej 18 lat


Swoje prace, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, możecie składać w siedzibie Urzędu Gminy w Piaskach,  do dnia 19.04.2019r., do godziny 15:15.    

 

Pokonkursowa wystawa prac oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas EKO-FESTYNU na Świętej Górze, który w tym roku odbędzie się już 1. maja!