Asset Publisher Asset Publisher

Event w dechę! Las się żyje!

Marzyłeś kiedyś by być poszukiwaczem skarbów, łamaczem szyfrów albo odkrywcą nieznanego? Mamy coś dla Ciebie! 23 kwietnia w Nadleśnictwie Oborniki odbędzie się geocachingowy event! Nie wiesz o co chodzi? Przyjdź i poznaj podstawy geocachingu - turystyki XXI wieku i dowiedz się co nieco o lesie.

Geocaching to coraz bardziej zyskująca na popularności forma aktywności na świeżym powietrzu, która może sprawić, że poczujecie się, jak prawdziwi łowcy skarbów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zacząć przygodę z "keszowaniem" lub macie już jakieś doświadczenie, ale chcielibyście bardziej zgłębić temat zapraszamy Was na event, który odbędzie się 23 kwietnia w Nadleśnictwie Oborniki

Zaczynamy o godzinie 11:00 i aż do 14:00 będziemy wypełniać Wasz czas mnóstwem atrakcji:

- pogadanki o geocachingu i lesie

- warsztaty z pirografii 

- konkurs Mistrz Szybkiego Cięcia

- leśny poczęstunek

- gry i zabawy (nie tylko) dla dzieci 

Będziecie mogli się dowiedzieć, na czym polega geocaching. Nie zabraknie również leśnych atrakcji z udziałem drewna i konkursów. Opowiemy, jak ma się sprawa z kleszczami i jak zmniejszyć ryzyko ich złapania. Będzie można sprawdzić również swoją leśną wiedzę o drzewach i zwierzętach. Na miejscu czekać będą warsztaty związane z drewnem, a dla najmłodszych kącik artystyczny.  

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!!