Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Targi edukacyjne

Targi edukacyjne

Edukacja nie jedno ma imię, prowadzona jest na różnych płaszczyznach i przez wiele instytucji.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu ma przyjemność zaprosić na XIX edycję Targów Edukacyjnych, które odbędą się od 20 do 22 marca 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wydarzenie to każdego roku przyciąga dużą grupę uczestników, głównie uczniów klas gimnazjalnych, licealnych oraz grono nauczycieli, co sprawia, że jest to największa tego typu impreza w Polsce i jedna z największych w Europie.

Podtrzymując tradycję uczestnictwa Lasów Państwowych w tym wydarzeniu, poznańska Dyrekcja wraz z nadleśnictwami i Ośrodkiem Kultury Leśnej w Gołuchowie przedstawią szeroką ofertę edukacyjną, wyjaśnią idee zrównoważonej gospodarki leśnej oraz przypomną o roli leśników w ochronie przyrody.

Instytucje państwowe i samorządowe wraz z organizacjami pozarządowymi, prowadzące pozaszkolną edukację ekologiczną oraz działające w obszarze ochrony przyrody połączą się w ramach jednej ekspozycji współorganizując EKO Forum. Stoisko to będzie umiejscowione w pawilonie 7A (wejście zachodnie od ulicy Śniadeckich).

* * *

Honorowy patronat

Minister Edukacji Narodowej, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Kolegium Rektorów Miasta Poznania.

Godziny otwarcia Targów:

• Piątek (20.03.2015 r.) 10.00 – 18.00
• Sobota (21.03.2015 r.) 10.00 – 18.00
• Niedziela (22.03.2015 r.) 10.00 – 16.00

Serdecznie zapraszamy!