Asset Publisher Asset Publisher

Konkurs "Las, klimat, drewno, leśnik"

W związku ze zbliżającym się 200. wydaniem naszej prasy "Wieści z lasu", Nadleśnictwo Jarocin ogłasza wyjątkowy konkurs z nagrodami pn.: "Las, klimat, drewno, leśnik".

Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem, spełniasz jedna z trzech kategorii wiekowych konkursu, a przy tym masz zdolności manualne i smykałkę do tworzenia instalacji z papieru i drewna ten konkurs jest dla Ciebie. Na 200. wydanie dodatku specjalnego do Gazety Jarocińskiej pn. "Wieści z lasu" Nadleśnictwo Jarocin ogłosza wyjątkowy konkurs. Wystarczy, że zapoznasz się z regulaminem konkursowym, spełnisz jego kryteria, a przy tym wykonasz interesującą instalację, będziesz miał szansę na zdobycie ciekawej nagrody stanowiącej innowacyjne połączenie elektroniki i drewna.  

Konkurs skierowany jest wyłącznie do dzieci i młodzieży w następujących grupach wiekowych. Wskazane grupy to: dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat), dzieci i młodzież szkół podstawowych (7-15 lat), młodzież szkół ponadpodstawowych (16-19 lat). Prace powinny być wykonane własnoręcznie przez jej autora we wskazanym przedziale wiekowym bez pomocy osób dorosłych, rodziców i opiekunów (komisja konkursowa zwróci na to szczególną uwagę przy ocenie prac). Punktowana dodatkowo będzie kreatywność i indywidualne podejście do tematu konkursu zawartego w jego tytule.

Prace należy dostarczyć w terminie do dnia 19 kwietnia 2022r do godziny 14:30. Miejsce dostarczenia prac stanowi biuro Nadleśnictwa Jarocin mieszczące się przy ul. Tadeusza Kościuszki 43, 63-200 Jarocin. Prace przekazujemy do sekretariatu nadleśnictwa lub do działu edukacji i promocji pokój nr 12 (na piętrze biura, drzwi za windą).

Lista laureatów zostanie opublikowana w terminie do 29 kwietnia na stronie Nadleśnictwa Jarocin w zakładce Aktualności oraz na łamach prasy leśnej „Wieści z Lasu” w ostatnim tygodniu kwietnia 2022r.

Więcej szczegółów, jak i regulamin konkursu znaleść można na stronie Nadleśnictwa Jarocin.