Razem możemy więcej

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu wraz z Drużyną Szpiku zaangażowała się w akcje pomocy Alexowi, małemu chłopczykowi, który choruję na SMA.

Zbiórka pieniędzy, a także powstała społeczność ludzi pragnąca pomóc małemu chłopcu to idealny przykład świątecznego cudu. Od dwóch miesięcy rodzina, znajomi, obcy ludzie robią wszystko, aby udało się uzbierać tak potrzebne 9 milionów. Cel już jest blisko pozostało niecałe 2 miliony.

Poznańska Dyrekcja Lasów Państwowych, która od lat współpracuje z Drużyną Szpiku, postanowiła zaangażować się w pomoc dla Alexa. Z tego tytułu przekazaliśmy na licytacje 50 naturalnych choinek, a także metr drewna porąbany własnoręcznie przez dyrektora poznańskiej dyrekcji.

 

Doświadczeni leśnicy zorganizowali także warsztaty dla najmłodszych, podczas których mogli przygotować kartki świąteczne, karmiki dla ptaszków czy leśne mikołaje.

Los małego Alexa nie jest obojętny również zaproszonym gościom, piłkarzom Lecha Poznań, artystom, byli z nami między innymi dziennikarz radiowy Maciej Narożny i aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

Jesteśmy pewni, że do końca zbiórki – 15 stycznia 2020 r. na konto chłopczyka wpłynie wyczekiwana kwota. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zaangażować się w tak wspaniałą akcje.

Razem możemy więcej!

Zapraszamy do grupy „Licytacje dla Alexa” https://www.facebook.com/groups/684977098677503/ każdy grosz ma znaczenie.