Konkurs "Las bez tajemnic" (zmiana terminu)

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym rozwijającym projekcie. Konkurs pogłębiający wiedzę leśną przeznaczony jest dla szkół podstawowych na terenie powiatu poznańskiego.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu oraz Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Poznaniu organizują konkurs z hasłem na rok 2019/2020 "Pszczoły i ich życie". Jego celem jest popularyzacja wiedzy o lesie i tematach pokrewnych, a także zachęcanie najmłodszych do samodzielnego kształcenia się w tej dziedzinie.

Konkurs ma formę testu sprawdzajacego wiedzę z tematyki pszczelej. Dzieli się na II etapy: I - szkolny i II- powiatowy. Adresowany jest do uczniów klas 7 i 8, szkół znajdujących się na terenie powiatu poznańskiego.  

Na zgłoszenia czekamy do 16.12.2019 r.  na adres email organizatora konkursu. 

Wszelkie dodatkowe informacje zawarte są w Regulaminie konkursu który można pobrać poniżej. Wraz z formularzem zgłoszeniowym i zgodą na przetwarzanie danych.

Szanowni Państwo,

Na podstawie § 11 d ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. (Dz. U. 2020 poz. 493 i 530) w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że drugi etap  konkursu  „Las bez tajemnic” zaplanowany na 4 kwietnia 2020r. odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dodatkowych informacji udzielają:

Sabina Buziuk – Klimaszyk (sabu-k@tlen.pl)

Beata Sokół ( bsokol1@wp.pl