„Las bliżej Nas” – wielki powrót!

Piękna polska przyroda, trudne pytania i nietuzinkowy prowadzący. Wszystko to znajdziecie w nowej odsłonie programu „Las bliżej Nas”. W TVP 1 ruszył nowy sezon programu. Co tydzień w niedzielę o godz. 8:35 na antenie telewizyjnej Jedynki możemy śledzić kolejne odcinki.

Las Bliżej Nas to seria przyrodniczych odcinków o lesie i ludziach, którzy w nim i dla niego pracują. Tym razem naszym terenowym reporterem nie jest Zając Poziomka, a Tomasz Zielonka.

W pierwszym odcinku sezonu odwiedzamy Kaszuby. Sprawdzamy, jak leśnicy radzą sobie ze skutkami ubiegłorocznego huraganu. Wielka nawałnica zniszczyła ponad 80 proc. Nadleśnictwa Lipusz. Drugi odcinek to podróż w poszukiwaniu odpowiedzi. Tym razem pytamy dlaczego w Polsce rośnie tyle sosny – zastanawialiście się nad tym? Co czeka nas w odcinku trzecim?

Las Bliżej Nas już w najbliższą niedzielę 16 września o 8.35 w telewizyjnej Jedynce TVP1 - oficjalna strona. Powtórki programu w każdą sobotę o godzinie 8:00.

Wszystkie odcinki dostępne są w serwisie VoD TVP (po każdej premierze trafiają tam jeszcze tego samego dnia): https://vod.tvp.pl/website/las-blizej-nas,19492085

Zachęcamy do odwiedzenia profilu programu Las Bliżej Nas na FB, gdzie znajdziecie wiele ciekawostek i dowiecie się, jak powstaje nasz program. Tam też do odkrycia nieznane oblicze naszego prowadzącego i jego ekipy. Bądźcie z nami!