Do zobaczenia Danusiu!

„Gdyby śmierci nie było, nikt z nas by już nie żył. Przemijamy jak wszystko, by w ten sposób przetrwać”. Ks. Jan Twardowski

Z żalem informujemy, że zmarła wieloletnia, emerytowana pracowniczka Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu śp. Danuta Szymańska.

Dla nas wszystkich to Pani Danusia. 

Pracowała w Dyrekcji od zawsze. To ona witała nas wszystkich w drzwiach. Nam pracownikom Biura codziennie, jako pierwsza mówiła “dzień dobry”. Reszta z Was na pewno zna ją z drugiej strony słuchawki, bo od 1983 roku do 2008 roku była telefonistką. 

Zawsze uśmiechnięta, nigdy nie skarżyła się na swój los, choć wiemy, że nie raz było jej zwyczajnie ciężko. Potrafiła wysłuchać każdego i porozmawiać na każdy temat. Jej ogromną pasją było czytanie książek, które pochłaniała jedną za drugą w prawdziwie mistrzowskim tempie. Jej niedoścignionym marzeniem było kupno motocykla i podróżowanie nim do najdalszych zakątków naszego kraju.

Dziś zawiadamiamy, że ostatnie pożegnanie Danusi odbędzie się 6 lutego 2021r. (sobota) o godzinie 9:30 na Cmentarzu Komunalnym Junikowo.

Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie 6 lutego o godzinie 17:00 w Kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu.

Klepsydra śp. Danuty Szymańskiej.