Czas w las - turystyczny przewodnik po wielkopolskich lasach

Planujesz weekend na łonie natury? Poszukujesz miejsca na wypoczynek lub aktywną rekreację z dala od miejskiego zgiełku? A może chcesz się wybrać na grzyby i jagody do lasu? W specjalnym 32 - stronicowym dodatku, wydanym z Głosem Wielkopolskim odkryjemy przed Wami najpiękniejsze miejsca w regionie. Czy jesteś pasjonatem turystyki, sportu czy przyrody, znajdziesz tu coś dla siebie.

Ćwiczenia w lesie

Mateusz „Master" Masternak – były mistrz Europy w boksie zawodowym oraz Jolanta Studzienna – trenerka siatkówki i była reprezentantka Polski, opracowali zestawy ćwiczeń, które każdy można wykonać w lesie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, wyjścia do lasu i wspólnego trenowania!

Trasy rowerowe i biegowe

Publikacje poświęcone trasom rowerowym i biegowym na terenie Lasów Państwowych. Każda trasa zilustrowana jest barwnymi mapkami i zdjęciami oraz danymi współrzędnych GPS.

Warto zobaczyć w Wielkopolsce

Jeden z serii bogato ilustrowanych przewodników turystycznych. Autorzy oprowadzają czytelnika po ciekawych miejscach, znajdujących się na terenach zarządzanych przez Lasy Państwowe.