Aktualności Aktualności

Powrót

Zmiany na stanowisku kierowniczym w Nadleśnictwie Jarocin

Zmiany na stanowisku kierowniczym w Nadleśnictwie Jarocin

Po 23 latach nieprzerwanej pracy na stanowisku Nadleśniczego Nadleśnictwa Jarocin, pożegnaliśmy uroczyście Pana Krzysztofa Schwartza.

Ta niecodzienna uroczystość miała miejsce na terenie Ośrodka Szkółkarsko-Nasiennego - w nowo wybudowanej hali produkcyjnej. Podczas wystąpienia w dniu 29 czerwca br. Pan Nadleśniczy Krzysztof Schwartz dokonał podsumowania swojej wieloletniej pracy zawodowej na ziemi jarocińskiej. Wspólnie z załogą oraz z zaproszonymi licznie gośćmi prześledziliśmy dorobek zawodowy oglądając prezentacje zatytułowaną "23 lata w 23 minuty".

Uroczystość ta miała również charakter formalny, ponieważ Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu Pan Tomasz Markiewicz oficjalnie odwołał w tym dniu aktualnego nadleśniczego, powołując tym samym na jego stanowisko Pana Janusza Gogołkiewicza (który do tej pory pełnił funkcję Z-cy Nadleśniczego Nadleśnictwa Jarocin).

Pana Nadleśniczego Krzysztofa Schwartza zapamiętamy na pewno jako osobę pracowitą, charyzmatyczną, sprawiedliwą i co najważniejsze życzliwą dla innych ludzi, po prostu ludzką. Przez wszystkie lata swojej pracy Pan Nadleśniczy wypracował wysoką pozycję naszej jednostki znaną i rozpoznawaną w  całym kraju. Innowacyjność, pomysłowość, nowe rozwiązania i postęp to słowa, które były i będą kojarzone z naszym nadleśnictwem jeszcze długie lata.

Do podziękowań za wspaniałe lata pracy włącza się cała załoga Nadleśnictwa Jarocin: Niech Ci się darzy. Nie żegnamy się, ponieważ wiemy i liczymy na częste odwiedziny w biurze i na leśnych szlakach jarocińskich lasów.

Jego następcy Panu Januszowi Gogołkiewiczowi życzymy jednocześnie powodzenia oraz wielu sukcesów w codziennej pracy zawodowej.