Aktualności Aktualności

Powrót

Jesienne sadzenie w Lesie Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych

Jesienne sadzenie w Lesie Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych

Posadź swoje drzewo w Lesie Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych Nadleśnictwa Babki! 28 października 2023 roku o godzinie 9:00 odbędzie się kolejne sadzenie drzew.

Ten stworzony przez ludzkie emocje las wspomnień pozwala na połączenie radości, przyjaźni i miłości w jednym miejscu, bez względu na wszelkie podziały społeczne, czy kulturowe. Każdy z nas może być jego częścią i zapisać się na kartach historii wyjątkowego „Lasu Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych”.

Zapraszamy wszystkich chętnych na jesienne sadzenie w Lesie Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych. 

Zapisy trwają

Zgłoszenia przyjmujemy od 3 do 16 października 2023 roku.

Aby posadzić swoje drzewo w "Lesie Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych" należy na adres Nadleśnictwa Babki (babki@poznan.lasy.gov.pl) wysłać zgłoszenie, podając:

  • krótki opis wydarzenia, na którego okoliczność zostanie posadzone drzewo;
  • tekst do umieszczenia na tabliczce okolicznościowej (tekst powinien być krótki, z sugestiami uwzględnieniem czcionki, kursywy, pogrubień itp. najlepiej przesłany w pliku Word). Wzór tabliczki jest stały i jednakowy dla wszystkich, koszt jej wykonania to 76,26 zł;
  • dane do wystawienia faktury VAT;
  • numer telefonu do kontaktu;
        Skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy czy i kiedy będziecie mogli posadzić swoje drzewo. Bardzo prosimy o wysyłanie jednej wiadomości, w której znajdzie się komplet niezbędnych informacji wymienionych powyżej.

 

Fot. Zbigniew Jasielski - Zdjęcie przedstawia powierzchnie Lasu Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych
 
Chcąc dojechać do miejsca sadzenia prosimy kierować się we wskazane na mapie miejsce od miejscowości Czołowo. W zaznaczonym punkcie czekać będzie pracownik nadleśnictwa i wskaże dalszą drogę. Droga przez las oznakowana będzie znakami kierunkowymi.
 

Zdjęcie przedstawia mapę dojazdu do Lasu Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych