Aktualności Aktualności

Powrót

To już XX edycja Targów Edukacyjnych. Leśnicy w ramach "Eko Forum"

To już XX edycja Targów Edukacyjnych. Leśnicy w ramach "Eko Forum"

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na jubileuszową XX edycję Targów Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 18 do 20 marca 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jest to największe w Polsce i jedne z największych w Europie wydarzeń o takim profilu odbiorców, skierowane głównie dla uczniów  i nauczycieli. Swoje oferty prezentują zarówno krajowe jak  i zagraniczne placówki dydaktyczne, a wystawom towarzyszą różnego rodzaju konkursy edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Również, jak co roku wydarzeniem towarzyszącym będą targi książki.

Nie zabraknie także stoiska Lasów Państwowych. Poznańska dyrekcja wraz z nadleśnictwami i Ośrodkiem Kultury Leśnej w Gołuchowie przedstawią Państwu szeroką ofertę edukacyjną, z różnymi formami edukacji leśnej, skierowaną dla wszystkich grup wiekowych. Kierując się hasłem 2016 roku „Las dobre sąsiedztwo" zachęcimy także Państwa do aktywnego spędzania czasu w lesie, korzystania z ciekawie zaprojektowanych szlaków turystycznych, przystosowanych między innymi do różnych form aktywności ruchowej, jak popularne biegi czy nordic walking.

Chętnie odpowiemy również na wszystkie Państwa pytania dotyczące lasu i leśnictwa. W ramach naszego stoiska będziemy przekazywać wiedzę o wielofunkcyjnej gospodarce leśnej, pracy leśników czy naszych zadaniach związanych z ochroną przyrody.

Zapraszamy na nasze stoisko, które usytuowane jest w ramach stoisk EkoForum w pawilonie 7A (wejście zachodnie od ul. Śniadeckich).

Godziny otwarcia Targów:

• Piątek (18.03.2016 r.) 10.00 – 18.00

• Sobota (19.03.2016 r.) 10.00 – 18.00

• Niedziela (20.03.2016 r.) 10.00 – 16.00

Przypominamy, że wejście na targi jest bezpłatne.

Materiały do pobrania