Aktualności Aktualności

Powrót

III edycja Biegu Walentynkowego w parach

III edycja Biegu Walentynkowego w parach

Już 19 lutego 2017 r. zapraszamy na III edycję Biegu Walentynkowego w parach, organizowanego przez Akwen Czerwonak. Zbiórka uczestników odbędzie się na parkingu leśnym przy ośrodku edukacyjnym na Dziewiczej Górze Nadleśnictwa Łopuchówko.
Sama trasa zostanie poprowadzona malowniczymi szlakami turystycznymi, utworzonymi przez nadleśnictwo do organizacji wydarzeń sportowych, wykorzystując tym samym atrakcyjne uwarunkowania przyrodnicze jednego z najwyższych wzniesień w regionie.

W tym biegu bardzo ważna jest umiejętność wspólnego działania. Ręce zakochanych par przewiązane będą wstęgą, tak aby uniemożliwić wyprzedzenie partnera. Uczestnicy mają do pokonania trasę o łącznej długości 5 km. - informują organizatorzy.

Dodatkową atrakcją jest nietypowy konkurs, w którym wbrew pozorom nie liczy się kondycja tylko… nietuzinkowy wygląd. Dla najlepiej przebranej pary przewidziana jest nagroda.
Bieg rozpocznie się o godzinie 12:00. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 10:00 do 11:30. Koszt uczestnictwa dla pary to 50 zł.

Wszystkich chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona! Organizator przewiduje udział 150 osób (75 par).